Žaliavinė mediena

Gaminame vieno arba dviejų pjovimų kietmedžio medieną baldininkams ir staliams. Pastoviai turime sandėlyje džiovintos ąžuolo ir uosio medienos. Dažniausiai pjauname 25 mm ir 50 mm storio uosines ir 25, 38, 50 (mm) storio ąžuolines lentas. Galime išpjauti ir išdžiovinti Jums reikiamo storio lentas. Esame gerai apsirūpinę žaliava gamybai, todėl galime tartis apie ilgalaikius įsipareigojimus.

Uosis

Mūsų gaminamos ir parduodamos uosinės lentos visada yra tinkamai išdžiovintos ir puikiai tinka laiptų, durų, kėdžių ir baldų gamybai. Sandėlyje turime pastoviai 25 ir 50 (mm) storio lentų. Galime išpjauti ir išdžiovinti Jums reikalingo storio uosines lentas.

Ąžuolas

Pjauname ir džioviname ivairios kokybės rūšių ąžuolines lentas. Parduodame arba nerūšiuotą medieną (mix), arba pagal rūšis.

"0" rūšis - abidvi lentos pusės yra be šakų, be defektų. Šios lentos yra pačios brangiausios, pagaminamas mažiausias kiekis.

"1" rūšis - žiūrime tik į vieną lentos pusę, kurioje gali būti viena šaka arba vienas defektas (smulkus) 3 metruose lentos ilgio.

"2" rūšis - leidžiama viena šaka į vieną lentos ilgio metrą.

"3" rūšis - šakos neribojamos, stambūs defektai yra redukuojami iš lentos pločio. Šios lentos yra pigiausios.

Beržas

Baldinės medienos asortimente turime ir šią medienos veislę. Mūsų gaminamas beržines lentas noriai perka baldininkai dėl jos nepriekaištingos kokybės. Beržines lentas beveik visada gaminame pagal Jūsų užsakymą.

Spec. gaminiai

Imamės ir įdomių, bei sudėtingų projektų. Pjauname įvairaus dydžio ąžuolines kalades, nuo 320mm pločio, 320mm gylio ir 500mm aukščio iki 520x520x450 (mm). Taip pat gaminame ąžuolines terasines lentas, kuolus tvoroms, lauko pavėsinėms ir t.t.